Yhteystiedot ja laskutustiedot

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy
Erottajankatu 1-3, 2. krs, 00130 Helsinki
Y-tunnus 2286276-0

Sähköposti/kirjatilaukset: luote@luote.fi

Assistentti, Luote Oy sekä Kognitiivisen psykoterapian yhdistys Ry
Paula Partanen
Sähköposti:koulutusassistentti@luote.fi
Puhelin: 050 5135340

Toimitusjohtaja
Susan Laitala
Sähköposti: susan.laitala@luote.fi
Puhelin: 050 3074858

Psykoterapeuttikoulutukset, toimialajohtaja
Outi Havia
Sähköposti: outi.havia@luote.fi
Puhelin: 050 3423260

Toimipaikka- ja prosessikoulutukset, toimialajohtaja
Seppo Anttonen
Sähköposti: seppo.anttonen@luote.fi
Puhelin: 050 3530577

Koulutusvastaava
Kaisa Rauhala
Sähköposti:kaisa.rauhala@luote.fi
Puhelin: 050 4725926

Koulutusassistentti -seminaarikoulutusten käytännön järjestelyt, sosiaalinen media
Virpi Velin
Sähköposti: virpi.velin@luote.fi
Puhelin: 050 3631213

Assistentti, verkkokauppa ja sähköisen vuokrajärjestelmän hallinnointi
Annika Lyytikäinen
Sähköposti: annika.lyytikainen@luote.fi
Puhelin: 050 3122229

 

 

 

LASKUTUSTIEDOT

 Verkkolaskuosoitteemme on: Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy

(Y-tunnus:2286276-0  ALV tunnus FI22862760)

Verkkolaskuosoite: 003722862760

OVT-tunnus: 003722862760

Välittäjän tunnus: 003721291126

Operaattori: Maventa 

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, uusi postiosoite paperilaskuille on:

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy
PL 100, 80020 Kollektor Scan  

 

VIITETIETO  – Yhteyshenkilö (tilaaja) ja Tilaisuuden/toiminnan kohde (tai kustannuspaikka, jos se erikseen teille ilmoitettu)

 

Sähköposti: 22862760@scan.netvisor.fi 

 

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy:lle on avattu myös Facebook sivut. Tarkoituksena parantaa näkyvyyttä, sekä lisätä yksi uusi viestintäkanava. Sähköpostitse ja nettisivujen kautta välittyvä informaatio toimii, kuten ennenkin. Käy tykkäämässä Luote Facebook- sivuista ja jaa ajatuksiasi, keskusteluja tai kokemuksiasi koulutuspäiviltä. Kaikki kuvat ovat myös erittäin tervetulleita.