Yhteystiedot ja laskutustiedot

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy
Erottajankatu 1-3, 2. krs, 00130 Helsinki
Y-tunnus 2286276-0

Sähköposti:luote@luote.fi

Koulutusassistentti -seminaarikoulutusten käytännön järjestelyt
Paula Partanen
Sähköposti:koulutusassistentti@luote.fi
Puhelin: 050 5135340

Toimitusjohtaja
Anna-Maija Kokko
Sähköposti:anna-maija.kokko@luote.fi
Puhelin: 050 363 1213

Varatoimitusjohtaja/koulutusvastaava - seminaarikoulutukset ja kansainväliset koulutukset
Susan Laitala
Sähköposti: susan.laitala@luote.fi
Puhelin: 050 3074858

Psykoterapeuttikoulutukset, toimialajohtaja
Virpi Ylijukuri
Sähköposti: virpi.ylijukuri@luote.fi
Puhelin: 040 7359152

Toimipaikka- ja prosessikoulutukset, toimialajohtaja
Seppo Anttonen
Sähköposti: seppo.anttonen@luote.fi
Puhelin: 050 3530577

Maksuasiat -koulutusten ja julkaisujen maksut
Satu Kihlström Sähköposti: satu@haraldoy.fi
Puhelin: 050 435 4246

 

LASKUTUSTIEDOT

 Verkkolaskuosoitteemme on: Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy

(Y-tunnus:2286276-0  ALV tunnus FI22862760)

Verkkolaskuosoite: 003722862760

OVT-tunnus: 003722862760

Välittäjän tunnus: 003708599126

Operaattori: Liaison Technologies Oy

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, uusi postiosoite paperilaskuille on:

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy
PL 157, 40011 HEEROS PALVELUT

VIITETIETO  – Yhteyshenkilö (tilaaja) ja Tilaisuuden/toiminnan kohde (tai kustannuspaikka, jos se erikseen teille ilmoitettu)

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy:lle on avattu myös Facebook sivut. Tarkoituksena parantaa näkyvyyttä, sekä lisätä yksi uusi viestintäkanava. Sähköpostitse ja nettisivujen kautta välittyvä informaatio toimii, kuten ennenkin. Käy tykkäämässä Luote Facebook- sivuista ja jaa ajatuksiasi, keskusteluja tai kokemuksiasi koulutuspäiviltä. Kaikki kuvat ovat myös erittäin tervetulleita.