Yhteystiedot

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy
Erottajankatu 15-17 00130 Helsinki
Y-tunnus 2286276-0

Sähköposti/kirjatilaukset: luote@luote.fi

 

 

KUVA TULOSSA

Toimitusjohtaja,
Anu Varstala
Sähköposti: anu.varstala@luote.fi
Puhelin: 050 3122229

 

Susan Laitala
Susan Laitala (poissa toistaiseksi)
Sähköposti: susan.laitala@luote.fi
Puhelin: 050 3074858

 

Outi Havia

Psykoterapeuttikoulutukset, toimialajohtaja
Outi Havia
Sähköposti: outi.havia@luote.fi
Puhelin: 050 3423260

 

Sanna Ahokas

Toimipaikka- ja prosessikoulutukset, toimialajohtaja
Sanna Ahokas
Sähköposti: sanna.ahokas@luote.fi
Puhelin: 040 5155604

 

KUVA TULOSSA

Koulutusvastaava
Riikka Leino
Sähköposti: riikka.leino@luote.fi
Puhelin: 050 3631213

 

Kognitiivisen psykoterapian keskus Luote Oy:lle on avattu myös Facebook sivut. Tarkoituksena parantaa näkyvyyttä, sekä lisätä yksi uusi viestintäkanava. Sähköpostitse ja nettisivujen kautta välittyvä informaatio toimii, kuten ennenkin. Käy tykkäämässä Luote Facebook- sivuista ja jaa ajatuksiasi, keskusteluja tai kokemuksiasi koulutuspäiviltä. Kaikki kuvat ovat myös erittäin tervetulleita.